+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Chłodzenie procesora

Domyślnie Chłodzenie procesora

Witam,
    Chciałbym złożyć sobie komputer i szukam jakiegoś taniego i dobrego chłodzenia do komputera. Macie może jakieś własne godne polecenia marki? Pozdrawiam, Xardas

Domyślnie

Cześć,
    Osobiście polecam Pentagram Freezone Karakorum P 7015. To dosyć przemyślany produkt. Zastosowano w nim technologię Heatpipe Direct Touch, polegającą na bezpośrednim kontakcie rurek cieplnych z procesorem. Według producenta jest to rozwiązanie sprawniejsze od tradycyjnego, w którym ciepłowody osadzone są w stopce radiatora.

Domyślnie

Ja mam ten : Cooler Master Hyper Z600
    Zdecydowanie chyba najładniejsze chłodzenie jakie znalazłem. Działa jako urządzenie pasywne, ale po dodaniu wentylatora spelni wymagania bardziej wymagających. Zastosowano w nim żebra o zróżnicowanej wielkości, które ułatwiają przepływ powietrza.

Domyślnie

Witam,
    Ja mam Noctua NH-U12P i też nie mogę narzekać :P Solidna konstrukcja, przemyślany system mocowania, wysokiej klasy wentylator w komplecie. A do tego przejściówki spowalniające (z ok. 1300 do 1100 lub 900 obr./min).

Domyślnie Testy zestawów do chłodzenia

Cześć,
    W linku macie testy zestawów do chłodzenia zrobiony przez KomputerŚwiat: Test zestawów do chłodzenia.pdf.

+ Odpowiedz w tym wątku

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów